fbpx
BAŞARI ÖYKÜLERİ

Annelerden Gelen Yorumlar

Annelerin Bebaby Hemşirelik Hizmetleri hakkındaki yorumlarını burada görebilir ve bebek hemşireliği hizmetlerinde bizi diğer kurumlardan ayıran özelliklerin neler olduğunu anlayabilirsiniz.

“Doğum sonrası 12 saat gece 12 saat gündüz evde bebek bakımı için kendileri ile iletişime geçtiğimde nasıl olur diye düşünüyodum. Gerek var mı acaba diyordum. Ama sonrasında iyiki yapmışım dedim. Doğumdan sonra yorgunluk yıpranmışlık bilmemezlik karmaşasında bebeğimi güvenli bir ele emanet etmenin verdiği rahatlıkla dinlendim. Bebeğimle ilgili gerek emzirme gerek bakım tüm destekleri veriyorlar. Gelen iki hemşirede hem güleryüz hem tecrübeleri ile bize büyük katkı sağladılar. Herkese tavsiye ederim. Her aşamasında bilgilendirme yapıp sonrasında ilgi ve alakaları bitmiyor. Teşekkür ederim”

Sevda Yenilmez

Sevda Yenilmez

Sahure Hanım’ dan aldığımız yenidoğan eğitimi bizim için son derece faydalı oldu. Her bir dakikasından çok şey öğrendik. Bilgili, tecrübeli ve samimi yaklaşımı çok kıymetliydi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Begüm Başoğlu

Begüm Başoğlu

Abimin eşine hediye olarak bebek hemşireliği hizmeti almıştım. Son derece memnun kaldık. Bu zor süreçte tüm ekip bize çok yardımcı oldu. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.

Aydın Ailesi

Aydın Ailesi

”Mayıs ayındaki dogumumdan sonra evde bebek hemşiresi hizmeti almaktan corona nedeniyle vazgeçince Medical Center’dan Sahure hemşireden online eğitim almaya karar verdik. Kendisi 3 saat gibi bir süre içinde emzirmeden bebek bakımına her konuda gerekli ve özet bilgiyi bize çok anlaşılır bir şekilde aktardı. Çok işimize yarayan pratik bilgiler verdi. İlk defa doğum yapacak veya bizim gibi 2.çocuğu için bilgileri tazelemek isteyen herkese Sahure hemşireyle görüşmeyi öneririm.”

Korbeyli Ailesi

Korbeyli Ailesi

“İhtiyacımız doğrultusunda hareket etmeniz ve profesyonel yaklaşımınızdan dolayı oldukça memnun kaldık. Hemşire ablamıza bayıldık. Çok teşekkür ederiz.”

Arıkan Ailesi

Arıkan Ailesi

Yenidoğan Bebek Hemşireliği

“Minik yavrumuzu kucağımıza alan taze anne baba olarak evde bebek bakımı hizmeti almaya ihtiyaç duyduk ve iyiki de almışız dedik. Bizi ziyarete elen Tilbe Hanım bilgi ve tecrübesiyle, genel bebek bakımı ve sağlığı hakkında vermiş olduğu bilgiler, sorularımıza vermiş olduğu cevaplarla bizi aydınlattı.

Göstermiş olduğu samimiyet ve vermiş olduğu güven ile çok iyi vakit geçirdik.
Hizmetin burada bitmediğini istediğimiz zaman kendisine ulaşarak bilgi alabileceğimizi söylemesi bizi etkiledi. Hala aklımıza takılan konularda kendisi ile iletişim kuruyoruz, hızlı dönüşleri ve vermiş oldukları cevaplar için çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.”

Balcıoğlu Ailesi

Balcıoğlu Ailesi

Yenidoğan Bebek Hemşireliği

“Zor geçen bir doğum ve hastane sürecinden sonra nihayet bebeğimle birlikte evimdeydim. Evime geldiğime göre her şey yolunda olacaktı ve ben tek başıma yeni hayatımın üstesinden gelebilecektim. Ancak maalesef bu şekilde olmadı. Hastaneden çıkarken emzirme sürelerinin öneminden bahsedilmediği için mastit oldum (Göğüslerin aşırı süt dolması ve sütün göğüste katılaşarak ağrı ve ateş yapması. Daha da ilerlemiş hali cerrahi operasyon oluyor), Uykusuzluk ve aşırı yorgunluktan hallüsinasyon görmeye başladım. Sinirlerim çok bozulmuş ve bebeğime kendimi veremiyor durumdaydım. Birkaç gün sonra bir arkadaşım aracılığıyla medical center la tanıştım. Hızlı bir şekilde sorunlarıma dönüş yaptılar. Deneyimli bebek hemşirem çok kısa bir süre içerisinde yanımdaydı. Ben ve bebeğim artık ona emanettik. Geldiği andan itibaren sihirli değneğiyle dokundu hayatımıza. Mastit ilerlemeden doğru emzirme ve sağmayla kurtardık göğüslerimi, yine doğru emzirme yöntemiyle bebeğimin yeni doğan sarılığı ilerlemeden önlemimizi almış olduk. Böylelikle bebeğim hastanede benden ayrı birkaç gün geçirmemiş oldu. Bende, bebeğimde düzenli uyumaya ve dinlenmeye başladık. Benim dinlendiğim zamanlarda hemşiremiz bebeğin bakımıyla ayrıca ilgileniyordu. Yorgun ve çaresiz hisseden bir anneyken, hemşiremden aldığım destek ve eğitimle, artık kendinden emin, huzurlu, mutlu ve dinlenmiş bir anneydim. Benim iyilik perim bana hayatımın en güzel hediyelerinden birini verdi. Başarılı ve iyi bir anne olmayı. Kızımda bende kendisine çok şey borçluyuz. İyi ki tanımışız ve iyi ki hayatımızda. Hayatımızda diyorum çünkü hemşireniz, sizin arkadaşınız dostunuz aile bireyiniz haline dönüşebiliyor. Her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olabiliyor. Teşekkürler melek hemşirem ve bizi birbirimizle buluşturan Medical Center ailesi.”

Öztürk Ailesi

Öztürk Ailesi

Yenidoğan Bebek Hemşireliği

“Bebeğimiz dünyaya gelirken yanımızda olup bize eşlik eden Be Baby ekibi bebeğimizin ve benim ihtiyaçlarımı tam anlamıyla karşılamama büyük destek oldular. Tüm Be Baby ekibine gönülden teşekkür ediyorum.”

Önal Ailesi

Önal Ailesi

Bebek Hemşireliği

“Çok zor geçen bir gebelik sonrası hastaneden çıkacağım  gün destek istememe ve bayrama denk gelmesine rağmen aynı gün akşam hemşire desteği sağlayan hızlı çözüm sağlayan ekibinize; ev ziyaretleri, doğru tespit ve yonlendirmeleriyle bebegimi ilk gunden beri emzirmemde buyuk destek saglayan ve her ihtiyacım olduğunda 7/24 bir telefon mesafede olarak beni lohusaligin tüm stresinden uzaklaştıran Sahure Hanım’ a ve özellikle yenidogan uzmanlığı ve sevecenligi ile evimizde bize yardımlarını esirgemeyen sevgi dolu Büşra hemşireye çok teşekkür ederim… Her zaman başvuracağım ve tavsiye edeceğim bir kurum olarak basarilarinizin devamını dilerim…”

Arıburnu Ailesi

Arıburnu Ailesi

Bebek Hemşireliği

“Oglumuz Mark’in Dogumundan sonraki ilk ay yenidogan gece bakimi hizmeti aldik. Hemsireleriniz (ozellikle Ozlem ve Merve hemsire) Hem benim annelik ile ilgili endise ve sorularimi detaylica cevapladi, hem de Mark ile gozlerini kirpmadan sevgiyle ilgilendi. Bir ay benim icin son derece rahatlatici bir alisma donemi olarak gecti, mutesekkirim.”

Çetinel Ailesi

Çetinel Ailesi

Bebek Hemşireliği

    Siz de bir yorum bırakın!

    Yorumlarınız bizim için çok değerli. BeBaby Bebek Hemşireliği Hizmetleri hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşın, sitemizde yayınlayalım.