fbpx

Be Baby Bebek Hemşireliği

Hakkımızda

Sevdiklerimiz için her şeyin en iyisini isteriz. Özellikle bebeğimiz için ise elimizden gelen her şeyin en iyisini. Biz sizlerle beraber onlar için en iyisini bulmaya ve yaşatmaya çalışıyoruz. İsteklerinizi, beklentilerinizi ve endişelerinizi biliyor ve içtenlikle paylaşıyoruz. İletişim becerileri yüksek, kalite ve anne memnuniyeti odaklı yönetim kadrosu, güven veren, işinde profesyonel sağlık ekipleri ile on binlerce
anneye hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Annelerin hayatlarındaki bu güzel ve aynı zamanda zorlu süreçlerini, konfor ve huzur içinde yönetmelerine yardımcı olurken bebeklerinin mutluluğunu görmenin bizler için yaşanacak en büyük mutluluk olduğunu bilmenizi isterim.

Evde anne ve bebek hizmetlerini sunmaya yetkili kurumlar sadece Sağlık Bakanlığı tarafından Uygunluk Belgesine sahip olan kurumlardır.

evde bebek hemşireliği resmi 2

Endişeden uzak, yaşama huzur katan bir hizmet almak, bebeğinizin hayata güvenle ve sevgiyle başlayabilmesi için Bebaby ailesi olarak her zaman yanınızdayız.

Neden Bizi Tercih Ettiler?

Anneler

Profesyonel ve Kaliteli Ekip

Anne bebek hizmeti veren hemşirelerimiz lisans mezunu, en az 5 yıl deneyimli ve işini sevgiyle yapan kişilerden oluşmaktadır. Hemşirelerimiz, siz değerli annelerin ve çok kıymetli bebeklerinin ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda endişe, korku, merak ve tüm duygularınızı yönetmenize destek olma kapasitesindedirler.

Yüksek Memnuniyet Oranı

Düzenli ve bağımsız olarak yaptığımız anketlerde anne memnuniyet oranınını %98 olarak belirlemektedir. Bu dönemde bir annenin yaşadığı memnuniyet sağlıklı bir bebeğin yetiştirilmesi için en önemli unsurlardan biridir.

Bireysel Değil Kurumsal

Hizmet aldığınız bireysel hemşireleri yönetmek sizin probleminiz olmasın. Değişen ihtiyaçlarınız, istekleriniz ve olası sorunlarda yönetici bebek hemşirelerimiz ve geniş hemşire kadromuzla hızlı çözümler üretiyor, anneleri ve bebeklerini yalnız bırakmıyoruz.

Yönetici Meleklerimiz

Bebek Bakım Ekibimiz

derya

Derya Tuna
Kurucu ve İşletme Müdürü

sahure

Sahure Yalçın
Bebek Hizmetleri Yöneticisi

elvan

Elvan Kılıç
Bebek Hizmetleri Uzmanı

zehra

Zehra Kuş
İnsan Kaynakları Yöneticisi