fbpx

0nline Bebek Bakım Eğitimi

0nline Bebek Bakım Eğitimi

Yenidoğan bebek bakımı hizmetini ister evinizde, ister online da alın! Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi nedeniyle anne ve anne adaylarından gelen talep üzerine evde yenidoğan eğitimlerimiz artık online da.

online bebek eğitimi

Online bebek bakımı eğitimi; pandemi sürecinde dışarı çıkmak istemeyen veya dışarıdan bir eğitimcinin evine gelmesini istemeyen hamile ve anne adaylarına yöneliktir. Hangi şehirde olursanız olun, Türkiye’ nin her noktasından online bebek bakımı eğitimi için çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilir, uzman bebek hemşirelerimizden online eğitim alabilirsiniz. Eğer bebeğinizin bakımıyla ilgili belli sorunlar yaşıyorsanız (emzirme sorunu, gaz sorunu, uyku sorunu gibi) randevu sırasında uzman bebek hemşirelerimiz evde yenidoğan eğitimi verilmesini önerebilir. Evde yenidoğan eğitimi planlanması gereken durumlarda tüm hijyen kurallarına uygun olarak hizmeti evinizde sunmaktayız.

Online Bebek Bakımı Eğitimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

0nline Bebek Bakım Eğitimi İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

0216 361 22 32 numaralı çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz. Çağrı merkezi yetkililerimiz sizi uzman bebek hemşirelerimize yönlendirecek ve randevu işleminizi başlatacaklardır.

Online Bebek Bakım Eğitiminde Görüşme Süresi Ne Kadar?

Eğitim süresi ortalama 2 saattir. Görüşme süresi soru- cevaplarla 2,5 saate kadar uzayabilmektedir.

Online Bebek Bakım Eğitimi Hangi Uygulama Üzerinden Yapılacak ve Nasıl Başlatılacak?

Randevu alırken paylaştığınız ve/veya sistemlerimizde kayıtlı cep telefon numaranızdan, telefonunuzdaki Whatsapp uygulaması veya Facetime üzerinden veya Zoom programı üzerinden randevu saatinizde sizi arayarak görüntülü eğitim hizmetini başlatacağız.

Görüşme Ve Bağlantı İçin Gereksinimler Neler?

Android, IOS veya Windows işletim sistemine sahip ön kamerası olan herhangi bir akıllı telefon ve kaliteli bir görüşme için yüksek hızlı internet bağlantınız olmalıdır. Randevu saatinizden 15 dk öncesinde sorularınız ile birlikte uygun bir yerde görüşme hizmeti için hazır bulunmanızı rica ediyoruz.

Ödemeyi Nasıl Gerçekleştirebilirim?

Ödemenizi banka havalesi, EFT veya kredi kartı yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınız mail order yöntemine açık ise ödemeniz mail order yoluyla, güvenli ödeme altyapısını kullanarak alınabilmektedir.

Online Bebek Bakım Eğitiminin İçeriği Nedir?

Evde yenidoğan eğitimi ile aynı içeriğe sahiptir. İçerik detaylarına evde yenidoğan eğitimi sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Emzirme eğitimi Banyo eğitimi Genel bakım eğitimi (göz, kulak, burun temizliği, alt temizliği) Gaz problemleri ve yapılması gerekenler Kelebek masajı ve önemi Bebeklerde ilk yardım Annenin genel bakım ve değerlendirilmesi