fbpx

Şartlar ve Koşullar

Bu Web Sitesi Şartları ve Koşulları (“Şartlar”), https://www.bebaby.com.tr (“Web Sitesi”) adresinde bulunan Bebaby web sitesi için geçerlidir. Web Sitesi’ne erişerek ve kullanarak, bu Şartlara bağlı olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bu Şartlara uymuyorsanız, lütfen Web Sitesi’ni kullanmayın.

Web Sitesine Erişim

Web Sitesi’ni, kendi takdirimize ve bildirim yapmaksızın geri çekme veya değiştirme hakkımız saklıdır. Herhangi bir nedenle Web Sitesi herhangi bir zamanda veya herhangi bir süre için kullanılamazsa, sorumlu tutulmayız.

ZAMAN ZAMAN, KAYITLI KULLANICILAR DAHİL OLMAYAN KULLANICILARA, WEB SİTESİNİN BAZI BÖLÜMLERİNE VEYA TÜM WEB SİTESİNE ERİŞİMİ KISITLAYABİLİRİZ. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

Web Sitesi’nde yer alan materyallerdeki fikri mülkiyet hakları, metin, grafik, yazılım, fotoğraf, video ve ses dahil olmak üzere, Bebaby veya lisans verenlerimize aittir. Bu haklar dünya genelindeki telif hakları ve diğer fikri mülkiyet kanunları ile korunmaktadır. Tüm haklar saklıdır. Kişisel referansınız için Web Sitesi’ndeki herhangi bir sayfanın bir kopyasını çıkarabilir ve örgütünüzdeki diğer kişilerin dikkatini Web Sitesi’nde yayınlanan materyallere çekebilirsiniz. Baskı veya dijital olarak çıkardığınız materyallerin herhangi bir şekilde değiştirilmemesi ve herhangi bir resim, fotoğraf, video veya ses dizisi veya herhangi bir grafik, yanındaki metinden ayrı olarak kullanılmaması gerekmektedir. Web Sitesi’ndeki materyallerin yazarları olarak bizim (ve tanımlanmış katkıda bulunanların) durumumuz her zaman kabul edilmelidir. Web Sitesi’ndeki materyallerin herhangi bir bölümünü, lisans verenlerimizden bir lisans almaksızın ticari amaçlar için kullanamazsınız. Bu kullanım koşullarına aykırı olarak Web Sitesi’nin herhangi bir bölümünü baskı alır, kopyalarsanız veya indirirseniz, Web Sitesi’ni kullanma hakkınız derhal sona erecek ve yaptığınız materyal kopyalarını iade etmeniz veya yok etmeniz gerekecektir.

Sorumluluk Sınırlaması

Websitesinde bulunan bilgiler yalnızca genel bilgi amaçlıdır. Bilgiler Bebaby tarafından sağlanmakta olup, bilgilerin güncel ve doğru olması için çaba sarf etsek de, herhangi bir türde, açık ya da zımni, temsil veya garanti vermediğimizi belirtmek isteriz.